Média

Hodlám si psaní zase vychutnat - Vlasta

Kateřinu Dubskou si čtenáři našli sami. I bez publicity a recenzí po čtyřech měsících od vydání jejího druhého románu Dcery se připravuje dotisk. Na dotazy, proč začala psát až po čtyřicítce, odpovídá, že nejdříve musela žít a všechno si odžít, aby tom mohla psát. 

Text: Dagmar Edith Holá 

Autorská čtení v roce 2016

Od té doby, co kniha Dcery vyšla, stihla jsem již několik autorských čtení - v brněnské Mahenově knihovně a v Café Clubu v Uherském Brodě, v Divadle Na zábradlí v Praze, v ostravském Domě knihy, v Krajské knihovně v Havlíčkově Brodě aj. A těším se na další:

22.9.2016 - Krajská knihovna Zlín

 

Autorská čtení mám moc ráda, protože se pokaždé setkám se spoustou zajímavých čtenářů a pokaždé se něco nového dozvím. Takže - pokud máte zájem, ráda se vydám i do vašeho města, stačí mi jen napsat na - katdub@seznam.cz

O Dcerách v brněnském Apetýtu - rozhovor

najdete v archivu Českého rozhlasu Brno - rozhovor se vysílal 20.11.2015

http://hledani.rozhlas.cz/iRadio/?stanice%5B%5D=Brno&offset=50

Kultura21 - 28.7.2014

Proč se o některých knihách hned tolik mluví, stávají se bestsellery, které závratným tempem mizí z pultů knihkupectví a regálů knihoven, jejich autoři jsou vynášeni do nebes a jiné jen tiše čekají na teplý dotek lidských dlaní, citlivě hledajících ten pravý příběh, který stojí za to si přečíst? Člověk Gabriel, prvotina Kateřiny Dubské, si už své čtenáře našel a ohlasy jsou ve většině případů velmi pozitivní, ale zdaleka nedosahují úrovně zájmu, který vyvolaly například Žítkovské bohyně Kateřiny Tučkové.

Lidé se lásky bojí

Rozhovor pro Martinus: http://blog.martinus.cz/2013/08/katerina-dubska-lide-se-lasky-boji

Facebook